Kızılırmak Sondaj

Hakkımızda

KIZILIRMAK SONDAJ - KIZILIRMAK SONDAJ MÜHENDİSLİK HAFRİYAT MADENCİLİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Kızılırmak sondaj 1994 yılında kuruldu. Su sondaj çalışmalarımız yapılarak ruhsat alınır. İnşaat çalışmalarınız ve zemin kontrolüne ihtiyaç duyulan yerlerde zemin etüdü yapılır. Jeoteknik, jeofizik etüdü ile su arama çalışmalarınız gerçekleştirilir. Sondaj kuyularında kullanabileceğiniz dalgıç pompa satışı ve ticareti yapılır.Bütün bunlarla birlikte yeraltıyla ilgili maden arama işleriniz gerçekleştirilir. Şirket yöneticileri 1994 yılından beri sürdürdükleri sondaj ekipmanlari satışı ve sondaj faaliyetlerinde elde ettikleri bilgi ve tecrübeyle sektörün yararına kullanmaktadır.

  • Vizyonumuz : Dürüstlük ilkesinden taviz vermeden, bilim ve teknoloji ışığında Yenilikleri sürekli takip etmek, Müşterilerimize ekonomik ve kaliteli hizmet ve ürün sunmak, Yüksek nitelikli insan gücünü, küresel standartlarla kurumsallaştırarak sektöründe önde gelen kurum olmak.

  • Misyonumuz : İnsan kaynağını bilimsel planlama ve çağdaş yönetim teknikleri ile yönlendirmek, Vizyonuna göre amacına en kısa zamanda ulaşmak, Çalışma arkadaşalarımızın kazanılmış kabiliyet ve tecrübeleriyle imkanlarınımızı daha iyi hizmet vermek için kullanmak.